Analiza wyników ankiety "Ankieta rowerowa."

Czy lubisz jeździć na rowerze?
Jak często jeździsz na rowerze?  
Zaznacz w jakich porach roku zdarza Ci się jeździć rowerem.   
Jaką odległość pokonujesz na rowerze zazwyczaj?  
Do jakich celów używasz roweru najczęściej?  
Z jakich powodów głównie korzystasz z roweru?  
Gdzie jeździsz najczęściej rowerem?  
Z kim najczęściej wybierasz się na przejażdżkę rowerową?
W jakim ubraniu zazwyczaj jeździsz na rowerze?  
Czy jeżdżąc rowerem słuchasz muzyki?
Wolę jeździć rowerem:  
Jaki rower posiadasz?  
W co jest wyposażony Twój rower?  
Czy podczas jazdy rowerem nosisz elementy odblaskowe?  
Wolisz jeździć na rowerze zwykłym czy stacjonarnym?  
Czy korzystałeś/aś z Veturilo-wypożyczalni rowerów?
Które z wymienionych niżej marek rowerów są Ci znane?  
Czy uważasz,że Twoje miasto jest bezpieczne dla rowerzystów?  
Noszenie kasku rowerowego powoduje przegrzanie głowy...  
MIT W nowoczesnych kaskach stosuje się gąbkę polistyrenową, która jest stosowana również jako element budowy przenośnych lodówek. Nie można zapomnieć także o otworach wentylacyjnych na powierzchni kasku, które pozwalają na oddychanie skóry głowy i zachowanie odpowiedniego mikroklimatu w czasie jazdy. Ciekawe informacje?
Kobieta w ciąży może jeździć rowerem...  
MIT Prawda jest jednak taka, że spokojna jazda rowerem przy prawidłowej ciąży nie szkodzi ani kobiecie ani płodowi. Wiedziałeś/aś o tym wcześniej?  
Od jazdy na rowerze powiększają się łydki...  
MIT Jeżdżenie na rowerze spowoduje, że twoje mięśnie staną się bardziej elastyczne, a nogi mocniejsze, poprawi się ich rzeźba. W przypadku większości ludzi prawdopodobne jest, że nogi zamiast się rozrosnąć, staną się smuklejsze. W szczególności będzie to prawda jeżeli zadbasz o utrzymanie prawidłowej częstotliwości pedałowania (tzw. kadencji) około 90 obrotów na minutę. Znane były Ci ten informacje wcześniej?  
Od jazdy na rowerze powiększają się łydki...  
FAKT Tak przynajmniej wynika z przepisów Prawa o Ruchu Drogowym. Jakie są tego konsekwencje? 10-latek może jeździć rowerem po chodniku. Korzystajmy z tego faktu jeżdżąc z dzieckiem do szkoły czy przedszkola. Ciekawe informacje?  
Efekty zdrowotne daje nawet niezbyt forsowna, krótka wycieczka rowerowa. Pobudzone do pracy mięśnie potrzebują więcej paliwa, pobierają więc zapasy energii z komórek tłuszczowych. To powoduje, że normalizuje się poziom cukru we krwi. Dlatego z rowerem koniecznie powinny zaprzyjaźnić się osoby chore na cukrzycę Czy znał Pan/Pani te fakty?  
Dzięki przejażdżce rowerowej zwiększa się pojemność płuc, krew jest dotleniona, lepiej pracuje serce. Dzięki temu poprawia się ogólna wydolność organizmu. Wzrasta wytrzymałość i siła mięśni - rozwija się szczególnie mięsień trójgłowy łydki i czworogłowy uda. Stajemy się bardziej odporni na zmęczenie, bo organizm przyzwyczaja się do większego wysiłku fizycznego. Podnosi się poziom endorfin (hormonów szczęścia) i lepiej znosimy sytuacje stresowe. Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu zaciekawiła Cię ta ankieta.  
Jak często korzystasz z internetu?
Jakie masz wykształcenie?
Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  
Wybierz płeć:
Ile masz lat?
W jakim województwie mieszkasz?